Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bieganie - aplikacja

• Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 kubaa

kubaa
  • Użytkownik
  • 104 postów

Napisano 26 grudzień 2011 - 02:11

Czy wiecie może czy istnieje aplikacja na Androida, która pokazuje podczas biegu średnie tempo, dystans, jaki pokonałem i ilość kalorii jaką spaliłem?
Poszukuję czegoś takiego, ale szczerze mówiać nie wiem nawet czy taka aplikacja istnieje.

#2 chalva

chalva
  • Użytkownik
  • 300 postów

Napisano 26 grudzień 2011 - 06:02

Jest Endomondo, ale prawdę mówiąc nie mam pojęcia co dokładnie oferuje poza liczeniem długości trasy przebytej i publikowaniu na fejsie.

#3 raven_raven

raven_raven
  • Użytkownik
  • 237 postów
  • Samsung Galaxy S III
  • ROM:I9300XXDLIB
  • T-Mobile
  • Tablet:Nexus 7

Napisano 27 grudzień 2011 - 10:56

Dokładnie, polecam Endomondo :). Szkoda, że się dopiero teraz tym interesujesz, niedawno była wersja PRO za 33 gr.

Aplikacja wyświetla aktualną prędkość, średnią prędkość, przebyty dystans, zaznacza trasę na mapie, oblicza ile kalorii spaliliśmy, pozwala dzielić się rezultatami z przyjaciółmi na facebooku, twitterze ale sama też posiada swoją stronę, na której możemy mieć różnych przyjaciół i za jej pomocą dzielić się z przyjaciółmi. Wersja PRO pozwala nam rywalizować ze znajomymi przez pobieranie ich tras i staranie się o uzyskanie lepszego wyniku, niż oni. Jak latem jeździłem na rowerze to uwielbiałem tą aplikację, podliczała mi wszystko w zestawienie np. miesięczne, przeliczała to na kalorie i... liczbę hamburgerów :).

Z alternatyw kojarzę jeszcze MyTracks od Google.
Pomogłem? Naciśnij "Dzięki".

#4 box

box
  • Użytkownik
  • 112 postów

Napisano 29 grudzień 2011 - 06:28

A ta aplikacja Endomondo nie potrzebuje żadnych dodatkowych akcesoriów do zliczania tego wszystkiego?
Ustawia się na niej co aktualnie robimy np. biegam, jeżdżę rowerem, idę etc. czy uśrednia?

Może być to całkiem fajne i chyba się skuszę ;)

#5 szymon

szymon
  • Użytkownik
  • 65 postów

Napisano 01 styczeń 2012 - 06:27

Aplikacja działa w oparciu o GPS, więc nie potrzebujesz żadnych dodatkowych akcesoriów, ale jeśli takowe byś chciał to Endomondo współpracuje z nimi, co jest bardzo przydatną funkcją.
Wybierasz w aplikacji co będziesz robił, czy biegał, czy jeździł na rowerze, wrotkach etc.
Sprawdzałem dokładność aplikacji i przyznaję, że jest całkiem dobra.

#6 meeeg

meeeg
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 05 styczeń 2012 - 09:36

słyszałam o endomodo, korzystam jednak z Traseo - rejestruje trasę, wyświetla prędkość, czas i dystans. Można też oznaczać ciekawe punkty na trasie (i przypisywać im zdjęcia - fajny bajer). A później można wrzucić trasę na ich stronę i przeglądać dodatkowe statystyki .

no i jest darmowa :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych