Skocz do zawartości

Zdjęcie

Internet w komórce

• Please log in to reply
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Karla

Karla
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 25 maj 2011 - 10:28

Skonfiguruj sobie internet w sieci PLUS, najlepiej na stronie internetowej Plusa, lub w salonie...

Ale ja mam (tak dokładnie) w 36i6 to też na stronie plusa to zrobie?

#2 mArQeZ

mArQeZ
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 24 maj 2011 - 09:25

Skonfiguruj sobie internet w sieci PLUS, najlepiej na stronie internetowej Plusa, lub w salonie...

Jest inna opcja oprócz APNdroid, można włączyć widget "zarządzanie energią". w 2.2.1 ładnie wygląda i jest tam parę opcji przydatnych, które często włączamy i wyłączamy m.in.: WiFi, Bluetooth, GPS, Transfer danych, tryb samolotowy itp.

#3 Karla

Karla
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 24 maj 2011 - 06:38

Mam ten sam problem.. tyle że u mnie nie chce się sam rozwiązać :-P

Przy zakupie telefonu internet już był włączony ale, że nie miałam środków na koncie to wyłączyłam transfer danych. Teraz pozbyłam się sim locka (obecnie mam w Plusie), wykupiłam pakiet internetu i właczyłam spowrotem transfer.. a internet nie działa :-(

#4 ptb

ptb
  • Użytkownik
  • 136 postów

Napisano 24 maj 2011 - 03:09

System android już tak ma że bez wiedzy użytkownika łączy się z internetem i pożera cały fundusz na koncie lub wykupiony pakiet. Ale jest pomoc, zainstaluj sobie aplikację APNdroid która nie wyłącza transferu danych a blokuje APNy co nie pozwala łączyć się z internetem. Aplikacja ma ładny widget który można dodać na pulpit i jednym kliknięciem włączyć lub wyłączyć APN. Tu masz aplikację:

http://www.mediafire.com/?hp1pgtvhhttdrg5

Pomogłem? Postaw Piwko :-)
No more plastic, Only Hard Electro
SE T610 - Alcatel One Touch - SE K510i - SE Xperia X8

#5 yska88

yska88
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 24 maj 2011 - 10:21

A ja mam inne pytanie co do neta w komórce. Co miesiąc wykupuje pakiet internetowy 100 mb... Ale wkurza mnie to, że nie mogę mieć włączonego internetu cały czas. Włączam go tylko, gdy coś potrzebuję, a przez to nie przychodzą mi wiadomości z facebooka. Dlaczego? Raz zostawiłam włączony internet, przez całą noc. Rano się budzę, a tu mb już nie ma. Wszystko mi pociągnęło. :/ I teraz moje pytanie, czemu tak się dzieje? Jest na to jakiś sposób?

#6 pawel_x91

pawel_x91
  • Użytkownik
  • 179 postów

Napisano 18 maj 2011 - 11:20

A więc czy tego nie wyłączać, co jest i to, że tego nie było mogło być powodem braku neta?

Wybacz ale nie rozumiemy twojej wypowiedzi. Pisz składniej

#7 Żuko

Żuko
  • Użytkownik
  • 68 postów

Napisano 18 maj 2011 - 01:41

A więc czy tego nie wyłączać, co jest i to, że tego nie było mogło być powodem braku neta?

#8 goku2108

goku2108
  • Użytkownik
  • 148 postów

Napisano 18 maj 2011 - 12:46

Pewnie jakiś błąd sięci mieli. Nieraz sms-a mogłem dopiero na następny dzień (tj. po północy), lub też czasem wystarczy wyciąnąć karte SIM i włożyć
Pomogłem Ci :?: Postaw piwo. To Ciebie nic nie kosztuje. A dla mnie to motywacja dla dalszej pracy;)

#9 Żuko

Żuko
  • Użytkownik
  • 68 postów

Napisano 17 maj 2011 - 07:49

Tą opcję miałem cały czas włączoną, ale jak się okazał problem rozwiązał się... sam. Rano się budzę i w górnej belce pojawiła się ikonka z napisem 3g i net działa. A więc czy tego nie wyłączać, co jest i to, że tego nie było mogło być powodem braku neta?

#10 ptb

ptb
  • Użytkownik
  • 136 postów

Napisano 16 maj 2011 - 03:04

Wejdź w Ustawienia>>Ustawienia Sieci zwykłych i bezprzewodowych>>Sieci Komórkowe i zaznacz transfer danych.
Pomogłem? Postaw Piwko :-)
No more plastic, Only Hard Electro
SE T610 - Alcatel One Touch - SE K510i - SE Xperia X8

#11 Żuko

Żuko
  • Użytkownik
  • 68 postów

Napisano 16 maj 2011 - 02:49

jak jestem poza zasięgiem wifi to już mi się nie wyświetlają strony, choć mam wykupiony pakiet, konfigurowałem nr. na plus.pl i ta opcja działała przed wgraniem romu.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych