Skocz do zawartości

Zdjęcie

acer B1-A71 biały ekran i poprzeczne paski

• Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 nano84

nano84
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 29 grudzień 2013 - 10:46

Witam,
w moim tablecie ACER B1-A71 (android 4.1 jelly bean) pojawiły sie na całym ekranie poprzeczne paski na białym ekranie. Brak możliwości uruchomienia sprzętu, daje znaki przy podłączeniu pod ładowarkę i przy naciśnięciu klawisza uruchamiania. Po podłączeniu pod USB jest dostęp do zawartości ale brak możliwości uruchomienia. Jest jakaś opcja przeinstalowania systemu? jeżeli tak to poproszę o jakąs konkretną instrukcję bo spędziłem kilka godzin na googlach i dalej jestem ciemny :( z góry dziękuję za informację.

#2 lspl

lspl
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 29 grudzień 2013 - 11:35

Witam,
w moim tablecie ACER B1-A71 (android 4.1 jelly bean) pojawiły sie na całym ekranie poprzeczne paski na białym ekranie. Brak możliwości uruchomienia sprzętu, daje znaki przy podłączeniu pod ładowarkę i przy naciśnięciu klawisza uruchamiania. Po podłączeniu pod USB jest dostęp do zawartości ale brak możliwości uruchomienia. Jest jakaś opcja przeinstalowania systemu? jeżeli tak to poproszę o jakąs konkretną instrukcję bo spędziłem kilka godzin na googlach i dalej jestem ciemny :( z góry dziękuję za informację.

W przypadku mojego tabletu moglem ze strony producenta sciągnąc nowy ROM do wgrania. Twój to ASUS, więc wątpie żeby ROM w sieć wrzucali, ale na pewno znajdzie się jakiś modyfikowany ROM - skoro sprzęt CI nie działa, to i tak nie masz nic do stracenia.
Poza tym, proponuje zamieścić temat na innym forum, na tym jak obserwuję od kilku dni niewielu chętnych do pomocy :-)

#3 lspl

lspl
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 29 grudzień 2013 - 11:42

http://forum.xda-dev...d.php?t=2363638

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych