Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z konfiguracją internetu w LG L7

• Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 leszczo1

leszczo1
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 08 listopad 2012 - 01:39

Witam, zamówiłem telefon Lg L7 z allegro. Telefon był wzięty z salonu T-mobile ale nie ma simlocka, ja zaś mam numer z plusa. Chce sobie skonfigurować internet lecz nie mogę ponieważ w miejscu gdzie powinny wyświetlić się tabelki do wpisania tych wszystkich bzdetów nic się nie wyświetla. Na górze pisze "punkty dostępowe" a na dole nic, cały ekran biały. Próbowałem już resetować telefon, nie pomogło, byłem w salonie plusa też nic nie wiedzą, trzeba ręcznie ustawić.

#2 lord.nitos

lord.nitos

TesTMod

• Moderator Samsung
  • 208 postów
  • Galaxy S3 LTE
  • Play

Napisano 08 listopad 2012 - 02:07

A automatyczną konfigurację jak pobierzesz, ze strony Plusa ?

Przed rozpoczęciem korzystania z forum zapoznaj się z Regulaminem

Zanim założysz nowy temat, użyj opcji Szukaj

#3 leszczo1

leszczo1
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 09 listopad 2012 - 01:16

Nie ma automatycznej konfigaracji z plusa, pamietam, że kiedyś coś takiego było :P Na szczęście problem został rozwiązany, wystarczyło kliknąć prawy dolny przyciś i wyświetliły się wszystkie opcje :)

#4 jahoo88-19

jahoo88-19
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 24 listopad 2012 - 06:30

Nie ma automatycznej konfigaracji z plusa, pamietam, że kiedyś coś takiego było :P Na szczęście problem został rozwiązany, wystarczyło kliknąć prawy dolny przyciś i wyświetliły się wszystkie opcje :)

Hej

Ja mam do Ciebie prośbę , mianowicie dostałem ten tel. w prezencie przy czym był on zakupiuony w T-mobile, natomiast ja mam kartę z plusa i teraz pytanie co powpisywałeś w te okienka? bo ja już próbowałem wszystkiego, zresetowałem fona, próbowałem innych ustawień dla innych modeli LG, al nic. Dlatego proszę o jakąś wskazówkę jak ręcznie skonfigurować. Będę bardzo wdzięczny

pozdrawiam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych